BVQI

› O nás

Firma E.C.Sys s.r.o.byla založena 1.1.1995.

Po svém vzniku převzala know-how na vývoj a výrobu řídících systémů pro zdravotnictví (dětské inkubátory) od sdružení fyzických osob - současných společníků a zároveň zahájila konstrukční a výrobní činnost v oblasti průmyslové elektroniky.

Dále se firma začala zabývat prodejem a servisem výpočetní techniky spolu s návrhem a realizací počítačových sítí s hlavní orientací na firemní zákazníky.

Na začátku sídlila firma v pronajatých prostorách akciové společnosti Labit, odkud se v roce 1996 přestěhovala do vlastních rekonstruovaných prostor v Dělnické ulici, kde působí dodnes. Díky nárůstu výroby byla tato provozovna postupně rozšířena o další výrobní a skladovací prostory.

Od počátku činnosti firma E.C Sys úzce spolupracuje s firmou LINET spol. s r.o., která se v současnosti řadí mezi pět největších světových výrobců v oboru zdravotnické techniky. Hlavní náplní je vývoj a výroba řídících systémů pro nemocniční lůžka. Výrobky firmy LINET s elektronickými systémy od firmy E.C.Sys získaly řadu veletržních ocenění.

Dále firma E.C.Sys vyvíjí a vyrábí elektronické řídící systémy pro řadu dalších průmyslových a zdravotnických aplikací a od roku 2004 je také exportuje do EU.

Od roku 2005 je firma držitelem certifikátu jakosti ISO 9001.

Díky inovativnímu přístupu je firma E.C.Sys také držitelem několika užitných vzorů a patentu.


© E.C.Sys s.r.o. | info@ecsys.cz webdesign: studio WPJ